AKTUALITY

PŘEDEJDĚTE BOLESTEM


  • Víte, že vás záda vůbec nemusí bolet?
  • Víte, že za neustálé napětí šíje, za ztuhlý krk a časté bolesti hlavy mnohdy nemůže jen spousta hodin denně u počítače, ale mohou to být také nohy a jejich postavení?
  • Víte, že většina stále se opakujících bolestí těla je opravdu ZBYTEČNÁ?
  • Víte, že neuvěřitelně jednoduchá prevence předejde celé řadě možných budoucích operačních zákroků, zdlouhavé rehabilitaci, nekonečnému čekání před lékařskými ordinacemi apod.?

Nabízím Vám cca 2hodinové setkání v komorním duchu – maximálně 2-3 návštěvníci najednou – na mém pracovišti, kde Vám mohu vysvětlit, proč k bolestem dochází, jak se jim bránit, ale hlavně JAK JIM DO BUDOUCNA PŘEDCHÁZET.

==================================================================================

Nízký počet účastníků zajistí, že neztratíte mnoho času a dostane se na individuální dotazy k řešení vašich potíží. Nepředstavujte si suchopárnou přednášku, ale živou debatu zaměřenou primárně na to, co Vás trápí, co Vás zajímá.

Když vezmete s sebou maminku/tatínka, sestru/bratra, kamarádku/kamaráda, manžela/manželku ..., bude setkání o to více přátelštější, uvolněnější, pohodovější, bez ostychu, v kruhu vašich blízkých. Cena pro každého jednoho účastníka je stejná jako za 1 ošetření rolfterapie.

JSTE-LI OCHOTNI a ROZHODNUTI udělat pro své tělo pár drobných změn a přijmout je za své, vkomponovat je do svého života, královsky se vám odmění. S tělem je to stejné jako se vzácným hudebním nástrojem. Není třeba zbytečně finančně a časově náročných složitých operací, stačí citlivé vyladění, trocha pozornosti a laskavé údržby a obojí bude stále skvěle a spolehlivě sloužit.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU mi v pracovních dnech pište na: renata.mnukova@seznam.cz, případně volejte na 603829190 a dohodneme vhodný termín. Ideální čas pro taková setkání je o víkendu, v čase 11-13 hodin, po domluvě možno i jinak.